суббота, 29 декабря 2012 г.

Назначена новая элита УкраиныПісля затяжної паузи та повного штилю в напрямку кадрової роботи з держслужбовцями - наче сніг на голову 60 прізвищ. http://www.president.gov.ua/documents/15294.html
 Чому саме вони, яким чином відбувся відбір - досі не можу знайти.
Цікаво, що сайт кадрового резерву www.presidentcr.gov.ua - не поновлював новини з 6 жовтня 2011 року. Глава президентскьої адміністрації Льовочкін - достатньо соромязливо виконував покладені на нього квітневим указом Президента обовязки голови комісії з питань кадрового резерву. Сама комісія також особливої публічності не виявляла - (новина про створення комісії) Склад комісії затвердженний 23 травня 2012 року Указом Президента України № 340/2012 тут
В середині липня на базі НАДУ було проведено
"19 липня 2012 року в Національній академії державного управління при Президентові України проводилось оцінювання учасників з добору кандидатів до Президентського кадрового резерву "Нова еліта нації" у 2012 році.Сорок два кандидати з усіх регіонів України, які вирішили долучитися до еліти державного управління, пройшли комп'ютерне тестування на рівень володіння загальними та спеціальними знаннями, однією з мов Європейського Союзу, анкетування на визначення морально-психологічних та ділових якостей, а також презентували тези публічного виступу." Більше новин про кадровий резерв на сайті основного виконавця президентського замовлення не було.
В мене складається стійке враження, що системною роботою в проведенні дуже необхідної селекції кадрів ніхто не займається. Лише авралом, наскоком, для галочки.
Можливо є сенс запропонувати АП та цій дуже поважній та заклопотаній комісії свою мерітократичну допомогу? А для початку навести лад з прозорістю, публічністю та дієвостю цього проекту.