вторник, 2 июля 2013 г.

Президиум политсовета МПУ от 13.06.13

Принимал участие в заседании президиума политсовета. Есть взаимодействие с людьми, решающими самые актуальные партийные задания.

"13 червня 2013 року за головування заступника Голови партії Сергія Коннова відбулося чергове засідання Президії Політичної ради МПУ. В роботі керівного органу брали участь заступники Голови МПУ Сергій Коннов, керівник центрального Секретаріату Галина Стрижко та член Президії Політичної Ради МПУ Сергій Худолій.
В ході засідання була розглянута інформація щодо стану виконання календарного плану діяльності партії на 2013 рік, підведені підсумки другого кварталу. Головна увага була прикута до процесу відпрацювання всіх необхідних документів для легітимізації рішень партійних організацій всіх рівней. Відповідний звіт про стан справ з цього питання був наданий керівником Секретаріату Г.Стрижко. Члени Президії відзначили відставання від графіку підготовки необхідних документів робочою групою та внесли корективи щодо складу виконавців, пріоритетів та термінів.
Окремим питанням було розглянута доповідь Сергія Худолія про спільні заходи МПУ проведені разом з громадськими активістами та молоддю. Президія підтвердила необхідність та користь розвитку цього напрямку діяльності МПУ та взяла до уваги пропозиції та запропоновані на них ідеї. За ініціативу та проведену роботу Президія Політради оголосила подяку Юрію Козарізу та Ігорю Дунаєву.

Членами Президії були також запропоновані приблизні дати проведення засідання Політичної Ради МПУ та партійного зїзду, які будуть запропоновані для розгляду керівникам регіональних організацій. Крім цього, були визначені заходи щодо створення регіональних ГО "Мерітократична Україна".
На завершення засідання заступник голови партії Сергій Коннов звітував про рух фінансів партії  у 2-му кварталі. За результатами звіту Президія доручила керівнику Секретаріату Галині Стрижко підготувати публікацію та оприлюднити фінансовий звіт надходжень та витрат МПУ."